http://hd-players.com/ - купить в Интернет-магазине HD медиаплееров (медиацентров) FullHD HDD BD плеер по хорошей цене с доставкой

Історія ТМ

 

Чи відомо Вам, що створення справжнього «Советского шампанского» - це значний прорив у галузі виноробства, який був зроблений радянськими вченими та визнаний у всьому світі. Адже сьогодні «Советкое шампанское» є найпопулярнішим ігристим вином України. Воно має свою неповторну історію та сталий імідж.
Народження, здавалося б, традиційного для нас напою, що увійшов в історію як «правильне шампанське», проходило протягом трьох десятиріч.
На початку 1945 року, коли у перемозі над німецько-фашистськими загарбниками вже ніхто не сумнівався, Йосиф Віссаріонович Сталін, будучи прихильником справжнього ігристого, наполіг на тому, щоб радянський народ зустрічав день прийдешньої перемоги тільки шампанським. Для реалізації побажань вождя був відданий наказ зібрати всіх виноробів, що залишилися у живих після війни та репресій, та за короткий проміжок часу створити радянське шампанське, яке б за якістю не поступалося б французькому. Залучені спеціалісти використовували винахід академіка Фролова-Багреєва, що відкрив нову технологію виробництва шампанського. Відповідно до його теорії, у спеціальних місткостях-акратофорах створюється підвищений тиск при якому вторинне бродіння вина відбувається у 30 разів швидше ніж звичайне традиційне бродіння у пляшках. І вже через півтора місяця, дякуючи мистецтву вітчизняних виноробів, народилося «Советское шампанское», яке відразу ж стало символом свята перемоги. Одним  з перших заводів, на якому стали виробляти «Советское шампанское», був Київський завод шампанських вин «Столичний», який за свою довгу історію не тільки заслужив довіру вітчизняного споживача, але й знайшов шанувальників поза межами України та СНД.
У перші роки своєї діяльності підприємство активно нарощувало темпи виробництва та удосконалювало технологію. За короткий проміжок часу Київський завод шампанських вин зайняв провідне місце у виноробній галузі Радянського Союзу, а у подальшому, позицію безсумнівного лідера ринку ігристих вин України. Так, перша черга заводу склала 1,5 млн. пляшок «Советского шампанского» і вже через рік ця цифра зросла вдвічі. З 1959 року завод випускає торгівельну марку «Мускат Ігристий», яка виготовляється виключно з мускатного виноматеріалу. ТМ «Советское шампанское», ТМ «Мускат Ігристий» білий і ТМ «Мускат Ігристий» рожевий входять до «Традиційної колекції» продуктового портфелю підприємства й по сьогодні. Окрім цього, кожен рік асортимент підприємства доповнює ТМ «Советское шампанское» - З Новим Роком. Святковий дизайн цієї торгівельної марки зробив її головним атрибутом новорічних святкувань.
У жовтні 2007 року, віддаючи належне найпопулярнішій торгівельній марці, КЗШВ «Столичний» виводить на ринок лінійку «Советское Преміум». Мистецтво виноробів «Столичного» втілилося у п’яти ексклюзивних варіантах – Брют, сухе, напівсухе, напівсолодке та солодке. Неповторний купаж кращих сортів винограду Шардоне та Піно, притаманних класу «преміум», склали основну смакову гаму напою. Однією з головних відмінностей «Советского Преміум» від традиційного «Советского шампанского» стала коркова пробка високої якості, про наявність якої свідчить спеціальний знак на контретикетці пляшки. Дизайн колекції відрізняється традиційною витриманістю. На думку спеціалістів КЗШВ, основними споживачами «Советского Преміум» є люди, що відносять себе до числа хранителів сталих цінностей, що перевірені часом.


2008 рік став одним з найвизначніших у житті «Советского шампанского». Найпопулярніша торгівельна марка ігристого змінила дизайн та предстала перед покупцем в іншому образі. Основний акцент у проведеному редизайні був зроблений на головному елементі оформлення – червоній зірці. «Червона зірка, що з’явилася на етикетці улюбленого українцями шампанського, вже більш ніж рік вказує покупцю на його достовірну якість. Це знак, за яким можна ідентифікувати ігристе вироблене на Київському заводі шампанських вин «Столичний», - підкреслює начальник відділу маркетингу КЗШВ, Наталія Бурякова, - адже вже більш ніж 55 років, «Советское шампанское» залишається головним вибором більшості українців. Наша задача, як виробника традиції, закріпити імідж бренда, а також підтримувати цінності, що вже сформувалися у покупця відносно вибору ігристого».

Вагомою подією року для ТМ «Советское шампанское» стало проведення 25 грудня  прес-конференції Київського заводу шампанських вин на якій була представлена лімітована партія «Советского шампанского» - Радянський Союз. Вона була спеціально випущена до Дня народження Радянського Союзу (30 грудня 1922 року). На думку продукт-менеджера КЗШВ Марії Абрамової:  «ця торгівельна марка зверне увагу споживача на те, яка епоха подарувала нам «Советское шампанское», адже вже залишилося не так багато речей, про які ми з посмішкою можемо сказати «це перевірено часом» або «це мені знайому з часів СРСР». Цінувати приємну спадщину минулого та віддавати данину звичним речам, які вже починають ставати історією – призначення ТМ «Советское шампанское» - СРСР».

Сучасні ринкові відносини вимагають комплексного підходу до розвитку торгівельної марки. Удосконалення дизайну повинне супроводжуватися технологічними нововведеннями. З 2009 року у виробництві найпопулярнішої торгівельної марки ігристого буде використовуватися нова, технологічно удосконалена пляшка. Спеціальне креслення для КЗШВ «Столичний» було розроблено компанією VetroPack. Орієнтуючись на технологічні нововведення та європейський стандарт, нова пляшка має додаткову функцію захисту етикетки від ушкоджень, яка в подальшому робить можливим використання пакувального гофрокороба без звичних перегородок, що у свою чергу, позначається на розмірах самого короба, зробивши його більш компактним для розташування на паллетах. Так, за попередніми розрахунками, на одній паллеті можна буде розташувати на 10 таких коробів більше. Виготовляти їх планується з більш щільного картону, завдяки чому пляшка буде більш захищеною під час транспортування, а короб збереже свою форму та зовнішній вигляд. Київський завод шампанських вин «Столичний» - перше підприємство в Україні, що застосувало подібне нововведення. За словами начальника відділу технічного контролю КЗШВ Євгенії Соломатіної: «більш раціональний підхід до використання допоміжних матеріалів не тільки виведе підприємство на рівень провідних європейських компаній, які орієнтуються на оптимізацію виробництва, але й допоможе значно скоротити витрати у цій області».
Всі процеси модернізації на підприємстві проходять за підтримки німецького партнера – компанії  Henkell&Co, яка з 2007 року є власником контрольного пакету акцій КЗШВ «Столичний».

 

Опубліковано: 14.06.11