http://hd-players.com/ - купить в Интернет-магазине HD медиаплееров (медиацентров) FullHD HDD BD плеер по хорошей цене с доставкой

Христос Воскрес!

 

Щиро вітаємо Вас із Великоднем!

Нехай це величне свято наповнить серце світлими почуттями надії і любові, дарує щастя і добро.

Бажаємо Вам радості, здоров'я і добробуту!

 

Детальніше...

 

Зі святом 8 березня!

 

Вітаємо Вас із Міжнародним жіночим днем - 8 березня!
Любі жінки!Нехай у Вашому житті буде вічна весна, нехай кожен день тішить Вас турботою близьких, а життя наповнюється новими враженнями, тільки позитивними емоціями і яскравими відкриттями.

 

Детальніше...

 

В Новий 2013 Рік тільки з КЗШВ

 

«Советское Шампанское» цього року як ніколи підготувалося до новорічного столу! Дід Мороз, який нині посміхається з етикетки лімітованої новорічної партії улюбленого українцями ігристого, обов’язково принесе вдачу у прийдешньому 2013 році! «Ми прагнули якомога краще передати атмосферу свята, яку приносить в дім наше ігристе. Ми хотіли, щоб це відчувалося відразу біля полиці магазину. Сподіваємося, нам це вдалося», - коментує начальник відділу маркетингу КЗШВ Поліна Корчева.Шукайте у мережах ваших міст, важко не помітити!Загадуйте бажання разом із Київським заводом шампанських вин!

 

Детальніше...

 

КЗШВ отримав "Зірку якості"

 

У 2012 році Київський завод шампанських вин отримав нагороду Національного рейтингу якості товарів та послуг «Зірка якості». Також були нагороджені начальник цеху виноматеріалів та ферментації КЗШВ Юлія Мірошниченко і начальник відділу технічного контролю Євгенія Соломатіна за особистий вклад у розвиток підприємства.
Національний рейтинг якості – це всеукраїнська рейтингова програма, що визначає підприємства-лідерів в області виробництва високоякісних товарів та послуг виключно на підставі офіційних даних Державних органів статистики України.
Місія проекту - визначати та показувати суспільству, хто є хто у сфері виробництва високоякісних товарів та послуг, сприяти визнанню кращих та стимулювати інших щодо випуску високоякісної продукції, показуючи приклад кращих.

 

Детальніше...

 

Зі святом святої Пасхи!

 

Велика Пасха - свято всіх православних.
У настільки святковий день хочеться побажати добра, здоров'я, миру, процвітання всім. Нехай щодня Ваш дім наповнюється затишком, теплом і щастям. Даруйте один одному увагу і турботу, повагу і любов.
Зі святом святої Пасхи!
Радості, щастя, віри та благополуччя Вам і Вашим родинам!

 

Детальніше...

 

Таємниці народження ігристого вина

 

Поговоримо про технологію виробництва шампанського з Юлією Мірошниченко, начальником цеху виноматеріалів та ферментації Київського заводу шампанських вин "Столичний"


1. З чого починається шампанське?
Звісно, шампанське починається з якісного винограду. Ми отримуємо виноматеріали від підприємств, які знаходяться в зонах, сприятливих для зростання винограду шампанських сортів. Далі, з запропонованих зразків, обираємо найкращі партії. Коли сировина надходить до нас на підприємство, робимо з неї асамбляжі – об’єднання виноматеріалів у великі партії в межах одного сорту. Потім відбувається технологічна обробка. З оброблених асамбляжів створюються спочатку пробні, а потім – виробничі купажі. Ця операція є однією із найважливіших у процесі підготовки вина. Вдалий купаж завжди має бути кращим, аніж просто сума його компонентів. Він повинен бути гармонійним об’єднанням асамбляжів, типовим для даної марки шампанського. Тобто, торговельна марка не повинна кардинально відрізнятися смоком протягом років, для того, щоб бути впізнаваною для своїх прихильників.
Готовий купаж відправляється на відпочинок. Потім він проходить стабілізацію від кристалічних помутніть методом електродіалізу. Цей метод замінив традиційну обробку холодом, на відміну від якої в вині залишається набагато більше вітамінів, ароматичних речовин, та воно стає більш злагодженим.
Далі купаж поєднується з резервуарним лікером та дріжджовою розводкою і подається на вторинне бродіння, під час якого вино в герметично замкненій системі природнім шляхом насичується вуглекислим газом.

 

Детальніше...

 

Вітаємо з 8 Березня!

 

Київський завод шампанських вин від усього серця вітає з Міжнародним Жіночим Днем - 8 Березня!
Шановні жінки, дозвольте привітати Вас з найголовнішим жіночим святом, що уособлює пробудження усієї природи. У цей день ми звертаємо до Вас щирі слова подяки і захоплення!
Дякуємо Вам за Вашу життєлюбність, віру у добро, за те, що даруєте життя, охороняєте та прикрашаєте його.
Нехай з новою весною до Вашої оселі прийдуть щастя та любов.
Зі Святом!

 

Детальніше...

 

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

 

Київський завод шампанських вин "Столичний" вітає з Новим Роком та Різдвом Христовим!

2011 рік став плідним завдяки кропіткій праці професіоналів, без майстерності яких не можливо уявити будь-який процес і втілення жодної ідеї.
Саме завдяки досвіду терпінню та відданості спільній справі – наступний рік має стати не менш результативним та успішним!

Нехай прийдешній рік буде надійним і стабільним, а мрії та цілі знайдуть своє втілення!

Нехай 2012 рік буде сповнений приємних подій, нових відкриттів та перемог, а також подарує спокій і затишок Вам та Вашим близьким!

Щасливих свят!

 

Детальніше...

 

КЗШВ інвестує у 2012 році значні кошти у виробництво

 

Інтерв’ю з Валерієм Кропив’янським, заступником директора з виробничих питань Київського заводу шампанських вин «Столичний»

 

 

1. Валерій Анатолійович, розкажіть, як ідуть справи з об’ємами виробництва у 2011 році?

Не зважаючи на те, що в цілому в нашій галузі спостерігається значне падіння виробництва, Київський завод шампанських вин демонструє зростання, яке за 10 місяців цього року становить 17%.

 

 

Детальніше...

 

Київський завод шампанських вин представляє шоколадно-горіховий лікер Chocotella

 

Шоколадно-горіховий лікер ніжної кремової консистенції Chocotella, приготований тільки на основі натуральних компонентів, зернового спирту та артезіанської води із власного джерела, згущеного молока та сухого шоколаду Milka. Характеризується яскравим смаком шоколаду з ніжним відтінком лісового горіха. Помірний вміст алкоголю робить його смак м'яким, а аромат шоколаду дуже виразним.

 

Детальніше...

 

Назад Вперед
Наверх