http://hd-players.com/ - купить в Интернет-магазине HD медиаплееров (медиацентров) FullHD HDD BD плеер по хорошей цене с доставкой

КЗШВ інвестує у 2012 році значні кошти у виробництво

 

КЗШВ інвестує у 2012 році значні кошти у виробництво


Інтерв’ю з Валерієм Кропив’янським, заступником директора з виробничих питань Київського заводу шампанських вин «Столичний»

 


1. Валерій Анатолійович, розкажіть, як ідуть справи з об’ємами виробництва у 2011 році?
Не зважаючи на те, що в цілому в нашій галузі спостерігається значне падіння виробництва, Київський завод шампанських вин демонструє зростання, яке за 10 місяців цього року становить 17%.


2. Що Ви можете сказати про якість продукції за таких високих темпів зростання виробництва?
Якість – це для нас найголовніше. За будь-яких обставин ми не будемо працювати так, щоб завдавати шкоди якості нашої продукції. Навпаки, ми робимо все для того, щоб якість вдосконалювалася з кожним днем. На мою думку, у 2011 році ми зробили надзвичайно важливе інвестування у якість. А саме: отримали міжнародні сертифікати ISO та IFS, що дозволяє нам бути впевненими у якості свого продукту і сміливо дивитися в очі нашому споживачу. Також ми значно посилили вимоги до виноматеріалу та комплектуючих, застосовуючи на практиці досвід нашого партнера - Henkell&Co., який у своїй роботі керується науковими підходами до процесу організації постачання. Можу з впевненістю сказати, що стандарти і методи, які використовує Henkell&Co. у цій сфері – найвищі і найпрогресивніші в Україні. Вони відповідають вимогам Європейського Союзу. Наші постачальники вже відчули на собі німецькі принципи роботи: «Бажаєш працювати з КЗШВ – відповідай гідному рівню». Звичайно, спочатку ми відчували супротив зі сторони постачальників і з багатьма змушені були припинити співпрацю. Проте в подальшому, коли починають розуміти, що підвищення якості їхньої продукції - це тільки їм на користь, залишаються нам вдячні.

3. А як щодо якості виноматеріалу, з якого власне і виготовляється ігристе?
КЗШВ інвестує у 2012 році значні кошти у виробництвоУ цьому році врожай значно кращий за минулий рік, проте, на жаль, цього не можна сказати про якість вина. На ринку дуже багато фальсифікованого виноматеріалу і нам доводиться докладати чималі зусилля, щоб відібрати найкраще натуральне вино. Ми розуміємо, що якість надзвичайно важлива для нас і нашого споживача. Тому вкладаємо великі кошти в обладнання, яке дає можливість перевіряти властивості вина на всіх етапах технологічного процесу: від закупівлі до вмісту вже готової продукції.
Так, наприклад, у 2011 році був придбаний унікальний італійський енологічний аналізатор для нашої лабораторії, аналогів якому в Україні ще не має. Цей апарат набагато прискорює та підвищує контроль за якістю продукції, а також дає можливість мінімалізувати людський фактор та відійти від застарілих методів.

 

4. Які ще інвестиції були впроваджені за останні роки на підприємстві?
Ринок диктує свої умови. Вимоги як і до якості, так і до зовнішнього оформлення, звичайно, підвищуються. Тому ми повинні бути кращими і все для цього робимо. З того часу як Київський завод шампанських вин увійшов до німецької групи Henkell&Co., були проведені масштабні інвестиції у підприємство: починаючи від оновлення найважливішого устаткування і закінчуючи впровадженням технологічного ноу-хау. Так, за останні 4 роки загальний об’єм інвестицій склав 32, 5 млн гривень.

КЗШВ інвестує у 2012 році значні кошти у виробництво

Наприклад, встановлено перший винний електродіаліз в Україні, дві нові лінії прийому вина, встановлено нову пакувальну лінію та введено нову батарею бродильних акратофорів (повністю комп’ютеризовану з показниками якості ігристого), збудовано сучасне приміщення для зберігання відходів виробництва, збільшено автотранспортний парк, обладнано за сучасним зразком склад етикетки, створено спеціальну холодильну камеру для зберігання зразків продукції. Зараз активно проходить модернізація енергозабезпечення. Також закуповується обладнання, яке замінює ручну працю що дає змогу збільшити потужність виробництва на 2 мільйони пляшок у рік. Загалом, за цей невеликий проміжок часу було впроваджено чимало заходів для покращення стану підприємства і це видно не озброєним оком.


5. Які плани на 2012 рік?
Ми плануємо і далі вкладати значні кошти в модернізацію підприємства. Запланували придбати нову машину для розливу, дві нові установки для фільтрування вина, модернізувати машину, яка наклеює етикетку, автоматизувати ручні фільтри гідравлічними насосами, новий підсушувальний тунель для пляшки і повністю модернізувати конвеєрну лінію. Загальний об’єм інвестицій на 2012 рік запланований на рівні 13,8 млн гривень. Таким чином, ми обираємо пріоритети і впевнено крокуємо вперед. Вперед, щоб бути найкращими.

 

Опубліковано: 24.11.11