http://hd-players.com/ - купить в Интернет-магазине HD медиаплееров (медиацентров) FullHD HDD BD плеер по хорошей цене с доставкой

КЗШВ отримав "Зірку якості"

 

КЗШВ отримав "Зірку якості" У 2012 році Київський завод шампанських вин отримав нагороду Національного рейтингу якості товарів та послуг «Зірка якості». Також були нагороджені начальник цеху виноматеріалів та ферментації КЗШВ Юлія Мірошниченко і начальник відділу технічного контролю Євгенія Соломатіна за особистий вклад у розвиток підприємства.
Національний рейтинг якості – це всеукраїнська рейтингова програма, що визначає підприємства-лідерів в області виробництва високоякісних товарів та послуг виключно на підставі офіційних даних Державних органів статистики України.
Місія проекту - визначати та показувати суспільству, хто є хто у сфері виробництва високоякісних товарів та послуг, сприяти визнанню кращих та стимулювати інших щодо випуску високоякісної продукції, показуючи приклад кращих.
Завдяки офіційним даним Державних статистичних органів України, виключено вплив суб'єктивних чинників (людський фактор) у прийнятті рішення щодо визнання лідерів Національного Рейтингу Якості. Це єдина в Україні Система – неупереджена, комплексна, об’єктивна, прозора, що визначає підприємства-лідерів в області виробництва високоякісних товарів та послуг на основі принципу ранжирування показників діяльності підприємства за звітний період (рік) усіх суб'єктів господарювання незалежно від форм власності. Національний Рейтинг Якості служить інструментом досягнення великої мети входження Україні до 2040 року в «Золотий Мільярд» – планетарний клуб, вступ до якого можливий не за запрошенням, а за результатом діяльності Держави в розвитку економіки, забезпеченні високого рівня життя та добробуту громадян.
Експертний висновок Національного Рейтингу Якості товарів та послуг відповідає European Standart Rating.

 

Опубліковано: 20.04.12